close

Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Salata Tarifleri


Havuçların kabuklarını soyup, yıkıyoruz. Bir tabağa havuçları rendenin küçük bölümünden rendeliyoruz.
Beyaz Ve Mor Lahana Salatası Tarifi

Taze soğanı ve maydanozu ince ince doğruyoruz. Mor ve beyaz lahanayı da ince ince doğruyoruz. Tüm doğradığımız malzemeleri ayrı ayrı tabaklara alıyoruz. 
Beyaz Ve Mor Lahana Salatası Tarifi
 
Malzeme Listesi
 

Yarım Beyaz Lahana
2 Yemek Kaşığı Mayonez
1 Kase Yoğurt
Zeytinyağı
Tuz
Üzeri İçin:
5 Taze Soğan
Mor Lahana
Maydanoz
Havuç

 
Hazırlanışı:
 

Havuçların kabuklarını soyup, yıkıyoruz. Bir tabağa havuçları rendenin küçük bölümünden rendeliyoruz.

Taze soğanı ve maydanozu ince ince doğruyoruz. Mor ve beyaz lahanayı da ince ince doğruyoruz. Tüm doğradığımız malzemeleri ayrı ayrı tabaklara alıyoruz. Geniş bir kaseye yoğurdu boşaltıyoruz. Tuz serpiyoruz.

Üzerine mayonezi ilave edip, çırpma teliyle iyice karıştırıyoruz. Zeytinyağını da ilave edip, karıştırıyoruz. Doğradığımız beyaz lahanayı yoğurtlu kaseye alıyoruz. Karıştırıyoruz. Geniş servis tabağına yoğurtlu beyaz lahanayı boşaltıp, yayıyoruz.

Salatanın üzerine mor lahanayı 2 aralık bırakarak, verev şeklinde döşüyoruz. Mor lahanaların yanına rendelediğimiz havuçları koyuyoruz. Havuçların yanına da yeşil soğan ve maydanoz karışımını diziyoruz. Salatamızı servise hazırlıyoruz.

 
Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

beyaz ve mor lahana salatası tarifi, oktay usta beyaz ve mor lahana salatası tarifi, resimli beyaz ve mor lahana salatası tarifi, serkan seki kimdir, yemek oyunları, pratik beyaz ve mor lahana salatası tarifi, kolay beyaz ve mor lahana salatası tarifi, oktay usta ve yeşil elma, cesitli salata tarifleri, salata tarifleri resimli, üzümlü elmalı lahana salatası, yemek tarifi salata, pratik salata, oktay usta meze ve salata tarifleri, serkan seki ve deniz seki, salata tarifleri, ilginç salata tarifleri, salata çeşitleri, cesitli salatalar, değişik yemek tarifleri, değişik salata tarifleri oktay usta, serkan seki ve yeni albümü, değişik yemek tarifleri oktay usta, pratik değişik yemek tarifleri, değişik yemek tarifleri resimli, oktay usta salata tarifleri, ıspanak salatası, değişik salata ve mezeler, oktay usta kurabiye tarifleri, yeşil salata, domates salatası, pancar turşusu, oktay usta meze tarifleri, oktay usta yemek tarifleri, oktay usta tatlı tarifleri, serkan seki nerede, salata tarifleri resimli, oktay usta ve değişik salata tarifleri, oktay usta ve pratik salatalar, oktay usta patates salatası, içecekler, lahana içinde lahana salatası, oktay usta salata ve meze tarifleri, oktay usta börek tarifleri, reçel tarifleri, sebze yemeği tarifleri, makarna salatası, kısır tarifi, pancarlı peynirli salata, patates salatası, değişik patates salatası, yoğurtlu salata tarifleri oktay usta, serkan seki ve şarkı sözleri, yoğurtlu salata tarifleri resimli, yoğurtlu salata yemek tarifleri, kolay yemek tarifleri ve oktay usta, yoğurtlu salatalar, yoğurtlu makarna salatası, deniz seki nerede, yoğurtlu diyet salata tarifleri, yoğurtlu mezeler, oktay usta

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker