Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Balık Yemekleri Tarifleri


Karedeniz Mutfağından; Maydanoz, pazı yaprağı, maydanoz, nane ve soğanı doğruyoruz. Bir kabın içerisine alıyoruz. Hamsi, mısır unu ve birazda beyaz un katıyoruz.
Hamsi Çilihtası Karedeniz Mutfağı

Son olarak yumurta, tuz ve biraz su ilave ederek karıştırıyoruz. Yarısını bir tavada önlü arkalı pişirip servis ediyoruz. 
Hamsi Çilihtası Karedeniz Mutfağı
 
Malzeme Listesi
 

15 Ayıklanmış Hamsi Fileto
1 Tutam Maydanoz Ve Nane
5 Pazı Yaprağı
2 Taze Soğan
Mısır Unu
Un
1 Yumurta
Tuz
Su

 
Hazırlanışı:
 

Maydanoz, pazı yaprağı, maydanoz, nane ve soğanı doğruyoruz. Bir kabın içerisine alıyoruz. Hamsi, mısır unu ve birazda beyaz un katıyoruz.

Son olarak yumurta, tuz ve biraz su ilave ederek karıştırıyoruz. Yarısını bir tavada önlü arkalı pişirip servis ediyoruz.

 
Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

hamsi çilihtası karadeniz mutfağı, bulgurlu hamsi tarifi, oktay usta hamsi çilihtası, hamsi çilihtası oktay usta, hamsi çilihtası tarifi, hamsi çilihtası nasıl yapılır, kolay hamsi çilihtası tarifi, pratik hamsi çilihtası tarifi, Süleyman Tarakçı kimdir, Fatma Civelek kimdir, Leyla Sakı kimdir, Süleyman Tarakçı kiminle, Fatma Civelek kiminle, Leyla Sakı kiminle, Süleyman Tarakçı nerede, Fatma Civelek nerede, pazı kavurması karadeniz mutfağı, Leyla Sakı nerede, tavada hamsi tarifi, hamsi kuşu, hamsi buğulama tarifi, fırında hamsi tarifi, hamsi tava tarifi, hamsi yemek tarifi, hamsi köftesi, hamsi yapılışı, fırında hamsi tarifleri, yemek tarifleri hamsi buğulama, sebzeli hamsi tarifleri, hamsi yemek tarifleri, hamsi tava tarifleri, çiçek hamsi, hamsi buğulama tarifleri, hamsi tava, hamsi buğulama, laz böreği

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
  • Diğer
  • Balık Yemekleri Tarifleri
Geriİleri
#
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
Great article, thank you again for wirtnig.
HOjVCuxF|30 Mayıs 2012 Çarşamba Saat : 04:44
2
Anneler yaparda gfczel olzmamı.puf puf tam yemeklik bunlar ya.ellerine sağlık canım.postlarını okumayı f6zlemişim:).
aWFgmNgEnhiDGrwW|29 Eylül 2012 Cumartesi Saat : 05:35
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker