close

Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Videolu Yemek Tarifleri


Menümüzde; Tavuklu Kesme Çorba,Dondurmalı Cevizli İncir Tatlısı,Peynirli Yumurtalı Karışık Salata,Ekmek Dilimli Börek,Yufkalı Ziyafet Köftesi ve Zencefilli Kavun Şerbeti var.
Videolarimizi hizli ve rahat seyredebilmeniz için, explorer olarak oktayustam.com
firefox FireFox Download ve google chrome Google Chrome Download kullanmanizi tavsiye ederiz.
 
Günün Fotoğrafı

a

 
Günün Videosu
 
 
Etiketler
 

Oktay Usta'nın bugünkü konuğu; Prof. Dr. Faruk Beşer
Oktay Usta'nın 17 Ağustos 2010 tarihli menüsünde; Tavuklu Kesme Çorba, Dondurmalı Cevizli İncir Tatlısı, Peynirli Yumurtalı Karışık Salata, Ekmek Dilimli Börek, Yufkalı Ziyafet Köftesi ve Zencefilli Kavun Şerbeti var. Yeşil Elma'da lezzetli ve pratik tariflerin yanı sıra hoş bir sohbet sizleri bekliyor...

afiyet olsun
Günün Menüsü
 
Tavuklu Kesme Çorba
 
Dondurmalı Cevizli İncir Tatlıs
 
Peynirli Yumurtalı Karışık Salata
 
Ekmek Dilimli Börek
 
Yufkalı Ziyafet Köftesi
 
Zencefilli Kavun Şerbeti
 
 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
Suerpbly illuminating data here, thanks!
UtFhKjmwJHqwJR|30 Mayıs 2012 Çarşamba Saat : 05:14
2
Watch Dogs PS3, Xbox 360 ve PC ie7in duyruldu ama. PS4 ve Xbox 720 ye e7ıkma ihtdimalaie e7ok yfcksek. c7fcnkfc gfcnfcmfcz konsolları zaten bu oyunu grafikleri kırpılıp bize verilecektir. Watch Dogs, E3 fcn en fazla dikkat e7eken oyunu oldu kesinlikle.Last of Us ikinci beğendiğim oyun oldu, Gayet fczerinde e7alışılmış bir oyun. Zaten Naughty Dog yapıyor oyunu. 3D beklentim vardı ondan ama olmayışı kf6tfc oldu ae7ıke7ası. Sony Tfcrke7e yapar belki oyunu.God of War Ascension, beklenildiği gibi oldu ae7ıke7ası. Hatta biraz hayal kırıklığı yarattı diyebilirim. Bence God of War tadında kalıp, Ascension son God of War oyunu olmalı. Sonra aradan zaman gee7ktikten sonra yeniden yapabilirler tabiki.Beyond Souls, kesinlikle en ilgine7 oyundu. David Cage harika bir oyun yaratığı aşikar. Heavy Rain gibi mi olacak oynanışı e7ok merak ediyorum.Diğer oyunlara gelirsek, Crysis' dan hie7 bir beklentim yok. Sizin de olmasın zaten. Yine başarısız bir oyun olacak ama tabi severlerine bir şey demiyorum. Assassin's Creed 3, İnsanları daha fazla heyecanlandırıyor gibi e7fcnkfc artık İtalya'dan kurtulduk. Amerikan Devrimi e7ok gfczel olacak ama Ubisoft Prince of Persia'yı bir e7ırpıda denize attı.O oyunun da fczerine gitmeliler. E3 den beklediğimi tam olarak aldım diyemem, 3,5 oyun dışında pek gfczel bir şey olmadı. E3 2013 idda ediyorum, e7ok gfczel gee7ecektir. Yeni nesil konsollar inanılmaz olacak.
VrxrOicGoDANygVB|19 Kasım 2012 Pazartesi Saat : 21:37
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker