Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Haberler


Oktay usta ve beş kişilik jüri, çeşitli branşlarda Kula'ya özgün yemeklerin arasından en güzellerini seçmeye çalıştı.
Stv'nin Yeşil Elma İsimli Programıyla Tanınan Aşçı Oktay Aymelek, Manisa'nın Kula İlçesindeki Özel Ufuk İlköğretim Okulu'nun Düzenlediği Programa Katıldı.
 
a
 

STV'nin Yeşil Elma isimli programıyla tanınan aşçı Oktay Aymelek, Manisa'nın Kula ilçesindeki Özel Ufuk İlköğretim Okulu'nun düzenlediği programa katıldı. Hanımların en güzel yemekleri yapmak için yarıştığı programda dereceye girenlere ödül verildi. Programa Kula Kaymakamı Muzaffer Şahiner'in eşi Semiha Şahiner ve Belediye Başkanı Selim Aşkın'ın eşi Refiye Aşkın da katıldı.

Oktay usta ve beş kişilik jüri, çeşitli branşlarda Kula'ya özgün yemeklerin arasından en güzellerini seçmeye çalıştı. Yaklaşık 100 yemek çeşidinin bulunduğu yarışmaya, diğer ilçelerden de katılım oldu. Ayrıca Oktay usta tarafından yaptırılan soğan soyma, limondan fare yapma, portakaldan gül yapma gibi yarışmalarda dereceye girenlere de çeşitli hediyeler verildi. Programın sonunda Aymelek'e, Başkan Aşkın adına eşi Refiye hanım tarafından Kula halısı verildi. - MANİSA

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
I came, I read this atircle, I conquered.
eUeTcQvANIfjcAO|30 Mayıs 2012 Çarşamba Saat : 07:33
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker