Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Haberler


Ünlü aşçı Oktay Usta, Ayışığı Düğün Salonu'nda Ordulular ile biraraya geldi.
Samanyolu Televizyonu'nda Yaptığı Yeşil Elma İsimli Programla Tanınan Oktay Usta(Oktay Melek) Goncader'in Düzenlediği Programda Ordulu Kadınlarla Buluştu.
 
a
 

Samanyolu Televizyonu'nda yaptığı Yeşil Elma isimli programla tanınan Oktay Usta(Oktay Melek) Goncader'in düzenlediği programda Ordulu kadınlarla buluştu. Kadınları en güzel yemekler için yarıştıran Oktay Usta, bir de en uzun elma kabuğu soyma yarışması düzenledi. Yarışmalarda dereceye girenlere çaşitli hediyeler verildi.

Ünlü aşçı Oktay Usta, Ayışığı Düğün Salonu'nda Ordulular ile biraraya geldi. Ordulu hanımların yoğun ilgi gösterdiği programa Ordu Valisi Orhan Düzgün'ün eşi Gül Düzgün de katıldı. Çotanak Fındık Yağı ve Leylak Kağıtları'nın da katkı verdiği programda çeşitli branşlarda yemek yarışması düzenlendi. Oktay Usta, dereceye girenleri salonda bulunanların alkışları ile seçti. Fındık yağının sağlık üzerindeki etkilerinin de tanıtıldığı programda Oktay Usta, Ordu'nun ürünü fındık yağını bundan sonra sofrasından eksik etmeyeceğini söyledi. Oktay Usta, tarafından yaptırılan soğan soyma, limondan fare yapma, portakaldan gül yapma gibi yarışmalarda dereceye girenlere çeşitli ödüller verdi. Goncader Başkanı Nalan Şen ile Ordu Valisi Orhan Düzgün'ün eşi Gül Düzgün de en uzun elma kabuğu soyma yarışması olan yeşil elma yarışmasına katılarak baştan sona heyecanlı geçen etkinliğe renk kattı. - ORDU

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
Gozun aydin, annen hos gilmes sefa gilmes ) sapka cok guzel olmus, sevgili annenin ellerine saglik ) ama simdi bu icli kofteleri m&m'im gorurse ici gider valla, en sevdigi yemeklerden bir tanesi cunki )
QhHVxXYQXrvOEEHP|30 Mayıs 2012 Çarşamba Saat : 00:13
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker