Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Haberler
Oktay Aymelek`in jüri üyeliği yaptığı Filistinli mağdurlar için düzenlenen kermeste Oktay Usta`nın önlükleri açık artırma ile satıldı.
Kocaeli Özel Erkul Eğitim Kurumları, Okul Aile Birliği ve Erkul Mezunlar Derneği ile ortak gerçekleştirdiği aşure kermesiyle Filistinli mağdurlara yardım kapmanyası gerçekleştirdi.
 
a
 

Kocaeli Özel Erkul Eğitim Kurumları, Okul Aile Birliği ve Erkul Mezunlar Derneği ile ortak gerçekleştirdiği aşure kermesiyle Filistinli mağdurlara yardım kapmanyası gerçekleştirdi. En güzel aşure yarışmasının da yapıldığı kermese Oktay Usta ismiyle tanınan Oktay Aymelek de katıldı.

Kocaeli`de faaliyet gösteren Özel Eğitim Kurumları, Okula Aile Birliği ve Erkul Mezunları Derneği ile gerçekleştirdiği aşure kermesi ile İsrail`in Gazze`ye yönelik saldırıları sonucunda yaralanan Filistinlilere yardım kapmayı gerçekleştirdi. Filistin yararına gerçekleştirilen yardım kermese yoğun ilgi gerçekleşirken, kermeste en güzel aşure yarışması da yapıldı. Samanyolu Televizyonu`nda yemek programı yapan ve Oktay Usta ismiyle bilinen Oktay Aymelek`in jüri üyeliği yaptığı kermeste Oktay Usta`nın önlükleri açık artırma ile satıldı.

Kermesle ilgili açıklama yapan Özel Tunagür Okul Müdürü Ünver Saha gerçekleştirdikleri kermesin önemine değinerek, ``Filistin`de mağduriyet içinde kıvranan kardeşlerimizin yerinde bizler de olabilirdik. Dünyanın huzurunda işlenen böyle bir insanlık drama sessiz kalamazdık`` dedi.

Özel Erkul Eğitim KurumlarıYönetim Kurulu Başkanı Abidin Sunar ve Okul Aile Birliği Başkanı Mürvet Hantik, kermes sonunda topladıkları 16 bin TL`lik yardımı Kimse Yok Mu Derneği Kocaeli Şube Başkanı Hamdi Aktürkoğlu`na teslim etti. Yardım çalışmalarını değerlendiren Aktüroğlu, `Bu gibi hayır faaliyetlerinin devamını diliyoruz` dedi. Aktüroğlu daha sonra Okul Aile Birliği Başkanı Mürvet Hantik`e teşekkür ederek, plaket verdi. (CİHAN)

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

#

Tarifini Gönder
Oktay Usta Haberleri
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker