Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Haberler


Aşure gününde yarışmaya katılan hanımlar;ilk defa böyle bir faaliyete katıldıklarını ifade ederek, yarışmanın heyecan verici olduğunu söyledler.
İzmir Gaziemir`de faaliyet gösteren Şahika Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, Muharrem ayı sebebiyle aşure yarışması düzenledi. Gaziemir İlçe Müftüsü Abdurrahman Hekimoğlu, programda yaptığı konuşmada Muharrem ayının önemi anlattı.
 
a
 

İzmir Gaziemir`de faaliyet gösteren Şahika Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, Muharrem ayı sebebiyle aşure yarışması düzenledi.

Gaziemir İlçe Müftüsü Abdurrahman Hekimoğlu, programda yaptığı konuşmada Muharrem ayının önemi anlattı.

Şahika Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Rana İşman ise, önceki ay meşhur Oktay ustayı konuk ettiklerini, elde ettikleri gelirle 10 öğrenciye burs verdiklerini belirterek, `Üyelerimizin kaynaşmalarını sağlamak için aşure yarışı yaparak etkinlik düzenledik.` dedi.

Derneğin 15 tatilde de, yaşlılara bakım kursu, diksiyon kursu, çocuk eğitimi kursu vereceğini hatırlatan İşman, kurs sonunda da sertifika vereceklerini söyledi.

Aşure gününde yarışmaya katılan hanımlar ise, ilk defa böyle bir faaliyete katıldıklarını ifade ederek, yarışmanın heyecan verici olduğunu, ayrıca mübarek bir ayda etkili bir faaliyet olduğunu kaydetti.

Altı kişilik jürinin değerlendirmesi sonucu birinciliği Ayşe Cengiz, ikinciliği Hatice Erdağ, üçüncülüğü Fadime Biçer kazandı.

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker