Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Haberler


Yeşil Elma programın konuğu, Tek Türkiye dizisinde oynadığı Şivan karakteri ile tanınan Süleyman Karada'dı.
Şivan’ı nasıl bir son beklemeli sorusuna Şivan karakteri ile tanınan Süleyman Karadağ bakın nasıl cevap verdi..
 
a
 

GÖRÜNTÜLER Samanyolu Televizyonun sunduğu Yeşil Elma programın konuğu, Tek Türkiye dizisinde oynadığı Şivan karakteri ile tanınan Süleyman Karadağ ve Yıldız karakteri ile Tuğçe Doras oldu. Oldukça keyifli bir program ardından Süleyman Bey ve Tuğçe Hanım süpriz açıklamalarda bulundular.

Yemeklerle arasının oldukça iyi olduğunu belirten Süleyman Bey, program sunucusu Oktay Aymelek’ in dilsizi bile programında konuşturabilecek yeteneğe sahip olduğunu söyledi.

Kendisi Karslı olan oyuncu, Kars mutfağının oldukça renkli ve lezzetli olduğunu belirterek Yeşil Elma’da da her bölgeden lezzetler görmenin çok bütünleştirici olduğunu vurguladı.

Yeşil Elma programında etkileyici bir şiir ile final yaparak şiire olan ilgisini gösteren Süleyman Karadağ, sevenlerine büyük bir sürpriz hazırlamış. 2,5 yıldır üzerinde çalıştığı genel ve sosyal içerikli bir şiir kitabını bu yaz piyasa sürecek.

Ayrıca “Kalıngiller” adı altında doğuda yaşayan bir aileyi ele alan sit com çalışması var. Hiçbir sıkıntısı olmayan ama şöhret olma hevesi yüzünden mutsuz olan bir ailenin komedi türünden ekranlara yansıması olan Kalıngiller, yayınlanacağı günü bekliyor.

Diziye yeni katılan Tuğçe Hanım ise ekipten ve çalıştığı kurumdan oldukça memnun. Yeşil Elma programından da oldukça keyif aldığını belirten Tuğçe Hanım, “Samanyolu Yayın Grubu ile bu ilk çalışmam ama çok kısa zamanda adapte olabileceğim kadar sıcak bir ekibimiz var” dedi.

Her iki oyuncuda Türkiye’nin Tek Türkiye projesine çok büyük ihtiyaç duyduğunu belirterek, keşke on yıl önce çekilseydi bu dizi şimdilerde sebep olduğu olumlu gelişmelere yıllar öncesinden ulaşmış olurduk dedi.

Şivan’ı nasıl bir son beklemeli sorusuna Süleyman Bey, Şivan’ı eğer asker vurursa Şivan, kahraman olur, mahkeme yargılarsa da öyle. Ama Şivan, Dila’ya olan aşkı ile gerçeği bulursa işte o zaman Şivan karakteri doğru bir örnek olmuş olur diye cevap verdi.

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker