Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Haberler


Oktay Usta'ya canlı yayında 13. yıl sürprizi Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'dan Oktay Usta'ya canlı yayında sürpriz...
Samanyolu TV Guruğ Genel Müdürü Dr. Hidayet Karaca, tam 13 yıldır başarılı şekilde yürüttüğü programından ötürü Oktay Usta'yı kutlayarak bir de plaket verdi. 

Samanyolu TV aşçısı Saim Usta'nın yaptığı özel Yeşil Elma pastasını görünce heyecanı bir kat daha artan Oktay Usta kendine has üslubuyla programda emeği geçen tüm ekibe teşekkür etti.
 
a
 
 

Samanyolu Televizyonu'nda yayınlanan ekranların fenomeni Yeşil Elma'nın dün (14.04.2011) yayınlanan bölümünde hayli eğlenceli anlar yaşandı. Birbirinden lezzetli yemekler pişirmeye devam eden Oktay Usta, karşısında Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'yı görünce kısa bir süre şaşkınlık yaşadı. Elinde plaketle programa gelen Karaca, canlı yayında Yeşil Elma'nın 13. yılını kutladı. Bu davranış karşısında oldukça duygulanan Oktay Usta, adeta konuşmakta zorlandı.

Yıllardır kaliteli çizgisinden ödün vermeyen, başarılı programlarıyla izleyicilerin beğenisini kazanan programda, ekibin getirdiği özel yeşil elma pastası ise günün sürprizi oldu. Esprileriyle programa renk katan Hidayet Karaca, pastayı Oktay Usta ile birlikte kestikten sonra programdan ayrıldı.

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker