Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Haberler


Kimse Yok Mu Derneği İzmir Sahil Şubesi, Oktay Usta Yemek Yarışması düzenledi. Yarışma zeytinyağlılar, salata ve pasta olarak üç dalda yapıldı.
Kimse Yok Mu Derneği İzmir Sahil Şubesi, Oktay Usta Yemek Yarışması düzenledi. Yarışma zeytinyağlılar, salata ve pasta olarak üç dalda yapıldı. Her dalın birincisine, bir otelde iki kişilik hafta sonu tatil hediye edildi.
 
a
 

Kimse Yok Mu Derneği İzmir Sahil Şubesi, Oktay Usta Yemek Yarışması düzenledi. Yarışma zeytinyağlılar, salata ve pasta olarak üç dalda yapıldı. Her dalın birincisine, bir otelde iki kişilik hafta sonu tatil hediye edildi. Bornova ilçesindeki Ege Sağlık Otel'de düzenlenen yarışmaya yaklaşık 500 bayan yarışmacı katıldı. Jüriyi oluşturan Oktay Aymelek'le birlikte iki erkeğin puanlamada zorlandığı gözlendi.

Bu tür faaliyetlerin üye bayanlar arasında kaynaşmayı arttırdığını belirten Dernek Sahil Şubesi Müdürü İbrahim Yeşil, yarışmayı sponsorlar aracılığıyla yaptıklarını söyledi. Yeşil, "Her dalın birincisine, güzel bir otelde iki kişilik hafta sonu tatili hediye edildi. İkinciler elektronik mutfak aletleri, üçüncüler ise diğer mutfak aletleri kazandı. Ayrıca katılan herkese teselli armağanları verildi." dedi. Yarışma sonunda Oktay usta, yemek kitaplarını imzaladı.

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker