Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Haberler


Edirne'yi Tanıtma ve Tava Ciğeri'ni Koruma Derneği, Faaliyetlerini Sürdürüyor.Dernek Yeşil Elma'da Edirne'yi tanıttı.
Edirne'yi Tanıtma Noktasında Her Platformu Kullanan Edirne'yi Tanıtma ve Tava Ciğeri'ni Koruma Derneği, Faaliyetlerini Sürdürüyor
 
a
 

Edirne'yi Tanıtma Noktasında Her Platformu Kullanan Edirne'yi Tanıtma ve Tava Ciğeri'ni Koruma Derneği, Faaliyetlerini Sürdürüyor

Edirne'yi tanıtma noktasında her platformu kullanan Edirne'yi Tanıtma ve Tava Ciğeri'ni Koruma Derneği, faaliyetlerini sürdürüyor.

Edirne'yi Tanıtma ve Tava Ciğeri'ni Koruma Derneği Başkan Yardımcısı, Arslanzade Şekerleme sahibi Arif Meriç, Samanyolu Televizyonu'nda yayınlanan Yeşil Elma adlı yemek programında Edirne'yi tanıttı.

Program sunucusu Oktay Aymelek'e kırmızı dipli mum armağan ederek Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne davet eden Arif Meriç, canlı yayında Edirne'yi anlatarak, Türk Bayrağı motifli badem ezmesi yaptı.

Engelli öğrencilerin eğitim gördüğü Faika, Raika, Şaika Erkurt Kardeşler İlköğretim ve İş Okulu öğrencilerinin yaptığı el işlerini Oktay Usta'ya veren Meriç, program sunucusu Oktay Usta'yı Edirne Belediyesi'nce desteklenecek ve derneklerince organize edilecek Edirne Ciğer Festivali'ne davet etti.

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
Gabe and Co.: Godspeed good sirs! I'm absolutely lviong these posts and have marveled at your progress a remarkable and well-documented journey of which I'm honored to be a digital observer. Best of luck and much love, CH.
atAKlAyporlXjULrb|30 Mayıs 2012 Çarşamba Saat : 12:20
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker