Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Videolu Yemek Tarifleri


Ev Yapımı Tiramisu, Patatesli Milföyde Kuzu Budu, Soğuk Günlerin Sıcak Çorbası, Sarma Poğaça ve Kırmızı biber Soslu Buğday Salatası var.

www.oktayustam.com

Program: 26 Ekim 2011

Oktay Usta'nın bugünkü konuğu; Şebnem ÖzinalMenüde; Ev Yapımı Tiramisu, Patatesli Milföyde Kuzu Budu, Soğuk Günlerin Sıcak Çorbası, Sarma Poğaça ve Kırmızı biber Soslu Buğday Salatası var.Konuğumuz, dün Samanyolu Televizyon gurubundan yapılan programdan duyduğu memnuniyet ve gurudan bahsetti. Yeşil Elma programında fragmanlarında kendisinin oynamak istediğini söyledi.Oktay Ustam bir gazete tarafından verilecek olan kitabıyla ilgili 2 miliyon menü verilecek konusuyla ilgili açıklama yaptı. Ayrıca bugün üzerinde ki yorgunluyla ilgili açıklamalarda bulundu. Dünkü Kardeşlik Programıyla ilgili memnuniyetini defalarca, defalarca anlattı.Vanlıların her zaman yanındayız, bütün Türkiye onların yanındadır. Huzursuz ve nifakçı bir azınlığın onları söz ve davranışlarına üzülmemeleri gerektiğinden söyledi.Konuğumuz Şebnem Öznihal hanımefendi; Yıldız Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Şebnem Özinal, bir aktualite dergisinde tiyatro röportajları da yapmıştır.1991 yılında "Çılgın Sonbahar" adlı oyunla Dormen Tiyatrosu'na katıldı. Daha sonra, Dostlar Tiyatrosu, Tiyatro İstanbul, Ali Poyrazoğlu, Tiyatrokare gibi topluluklarda rol aldı.Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra, birçok Televizyon ve Sinema çalışması da yapmaktadır.

afiyet olsun
Video : Program Videosu
 
 

www.oktayustam.com 'da lezzetli ve pratik tariflerin yanı sıra hoş bir sohbet sizleri bekliyor...


Etiketler:
 
ev yapımı tiramisu tarifi, patatesli milföyde kuzu budu tarifi, soğuk günlerin sıcak çorbası tarifi, sarma poğaça tarifi, kırmızı biber soslu buğday salatası tarifi, oktayustam.com, yemek tarifleri, ramazan yemekleri, yaz yemekleri, yaza veda
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
ustam sizi severek izliyorum. 1 numarasınızALLAH sağlık versin size çocuklarınıza bağişlasın.
gülay karagöz|27 Ekim 2011 Perşembe Saat : 20:51
2
Hocam 26,10,2011 tarihinden bu yana yaptığınız yemeklerin dökümünü bulamıyorum bu konu hakknda bilgi almak istiyorum.Googledan baktığımda sizin yaptıklarınzdan farklı malzeme ve yapılış tarifleri var ben sizi izlerken öğrendiklerimiz tarifleri bulamıyorum
Burcu Bolu|28 Ekim 2011 Cuma Saat : 12:22
3
Eline sağlık Bengfccfcm. Bizde de pek pişmezdi fakat kuzenim aniesysde keşfedip e7ok beğenmiştin yıllar f6nce. İspanyolların da favori tapaslarındandır bu arada. c7ok f6ptfcm.
ZGgRswjbPsQ|08 Mart 2012 Perşembe Saat : 11:36
4
Amie Wolken diyor ki:On 12/11/2012 could you please tasnrfer all of your wealth to my bankaccount and deliver all of your possessions to my house? I mean, after allit's not like you're gonna be using it on 12/13/2012.
pVzekTqRcnPFqF|18 Şubat 2013 Pazartesi Saat : 03:19
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker