Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Haberler


Samanyolu Televizyonu'nda yayınlanan Yeşil Elma programının yapımcısı Oktay Usta ( Oktay Aymelek), Sivaslı hanımlarla buluştu.
Fedakarlık Nedir?

Samanyolu Televizyonu'nda
yayınlanan Yeşil Elma programının yapımcısı Oktay Usta ( Oktay Aymelek), Sivaslı hanımlarla buluştu.


  
Fedakarlık
 

Samanyolu Televizyonu'nda yayınlanan Yeşil Elma programının yapımcısı Oktay Usta ( Oktay Aymelek), Sivaslı hanımlarla buluştu. Programı izlemeye gelen Sivas Valisi Ali Kolat'ın eşi İlksen Kolat Oktay Usta’ya çiçek takdim ederek programı beğenerek izlediğini belirtti.


Gül Hanımlar Derneği’nin davetlisi olarak Sivas’a gelen Oktay Usta, Sivas Belediyesi Nikah Salonu'nda yemek yarışmasına hakemlik yaptı. Sigara böreği,soğan doğrama, portakaldan gül yapma ve salatalıktan lale yapma gibi yarışmalar düzenleyen Oktay Usta başarılı yarışmacılara merdane, kepçe gibi hediyeler verdi.


Oktay Ustanın Televizyon programında giydiği önlüklerden almak için hanımlar birbiriyle yarıştı. Hanım yarışmacılarda Oktay Usta için yaptıkları portreyi kendisine takdim etti.


Gül Hanımlar Derneği Başkanı Dilek Özkan, yaptığı açıklamada,Dünya Kadınlar günü etkinliği kapsamında bir yemek yarışması düzenlediklerini ve STV’nin sevilen ismi Oktay Usta’yı davet ederek Sivaslı hanımlarla buluşturmayı istediklerini söyledi.

 
oktay usta sivastaydı, oktay usta şimdi nerede, oktay usta ile yemek programı , oktay usta haberleri, oktay usta resmi web sitesiGeri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
Iui
davood|15 Aralık 2012 Cumartesi Saat : 18:37
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker