Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Videolu Yemek Tarifleri


Bugünkü menümüzde; Peynirli Tart, İçli Adana, Adana Böreği, Topalak Çorbası ve Kaymaklı Ayvalı Muzlu Ekmek Tatlısı var.
Oktay Usta - Murat Göğebakan

Bugünkü menümüzde;
Peynirli Tart,
İçli Adana,
Adana Böreği,
Topalak Çorbası
ve
Kaymaklı Ayvalı Muzlu Ekmek Tatlısı
var.

  
Günün Videolu Tarifi
 
 
Konuğumuz Kimdir?

Murat Göğebakan, 9 Ekim 1968 tarihinde Adana'da doğdu. Baba tarafı Malatya Darendeli. Anne tarafı ise G.Antepli. Fakat 5 yaşına kadar Almanya'da yaşadı. Daha sonra ilk, orta ve lise öğrenimini tamamlamak üzere tekrar Adana'ya döndü ve öğrenimini bu şehirde tamamladı.


Ardından 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuarına girdi, tamamladığı üniversite eğitiminden sonra da Çukurova Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak yer aldı. Bu yıllarda dergah eğitimi aldı, gitar dersleri verdi ve bar çalışmaları yaptı.


1995 yılına kadar Adana'da yaşadı ve bu esnada bir evlilik yaptı. Bülent isminde çocuğu olan Göğebakan 1994 yılında eşinden ayrıldı. İlk evliliğini genç yaşlarda yapan Murat Göğebakan'ın bu evlilikten Bülent isminde bir oğlu vardır.

 
Bugünkü Menümüz
 

Oktay Usta'nin bugünkü konukları; Murat Göğebakan

Bugünkü menümüzde; Peynirli Tart, İçli Adana, Adana Böreği, Topalak Çorbası ve Kaymaklı Ayvalı Muzlu Ekmek Tatlısı var. En güzel muffin tarifleri, helva tarifleri, yemek tarifleri, yaş pasta tarifleri ve birbirinden süper güzel en pratik yemek tarifleri Oktay Ustamın tek resmi web sitesi, www.oktayustam.com da sizlerle birlikte.

www.oktayustam.com 'da lezzetli, iktisatli, bereketli ve pratik tariflerin yani sira hoş bir sohbet sizleri bekliyor...

 
Etiketler: tıkla, öğren, kazan
 
ekmek Tatlısı nasıl hazırlanır, ekmek Tatlısı nasıl pişirilir, ekmek Tatlısı malzemeleri, ekmek Tatlısı pişirmek, kurabiye tarifi, kurabiye tarifleri, kereviz tarifi, zeytinyağlı yemekler, zeytinyağlı yemek tarifleri, murat göğebakan kimdir, murat göğebakan
ne zaman doğdu, murat göğebakan kiminle evli, murat göğebakan şarkıları

 Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
oktay ustam ben edonesya ama!ben cook savyorus tarif leri.ben yesim turk
widayati|27 Mart 2012 Salı Saat : 20:28
2
oktay usta sizi zevkle izliyoruz şirnağin idil ilçesinden tariflerinize doyamiyoruz programinizin izlemeye devam edeceğiz ALLAHA emanet olun
zeynep karacadağ|28 Mart 2012 Çarşamba Saat : 01:33
3
hi, look5 starts hetols are the best ofcourse, but if we're talking about a limited budget, go for the 4 stars hetols, dont go below that as here in egypt a 3 stars hotel is not that good, compared to 3 stars in the west.if u wanna be around a good view and surroundings, u should stayin al Haram which is a district in Giza and most of the hetols there can see the pyramids.but my advice, dont just stay in giza, ur gonna miss alot of good siteseeing in cairo, sharm, hurghada, luxor , u need to find a good package (some are affordable) so u can visit many places, cause its not all about the pyramids.use this www.intoegypt.comdont use public buses, u dont wanna experience that:) its horrible, just use a taxi, or there is this new cab, which u can call it from anywhere, dont worry about it, cause if u like in australia, u'll find that transportation in egypt is very cheap.the lemo from the airport, will take around 100-130 egyptian pounds, its not that expensive, or u can simply take a taxi for 50-70 egyptian pounds.its very easy to travel to turkey from egypt, its only two hours and 45 minutes, there are charter planes for only 900 pounds for a ticket, or u can book it from EgyptAir, but its gonna be more expensive.once ur here in egypt, u'll find different offices for travel, like egyptAir, alitalia etc so u can ask there and book ur flight.Have a safe trip:)
TJrnwDCEVDSWm|18 Nisan 2012 Çarşamba Saat : 05:41
4
Mar02jandil mrb cem bey. alevli gfcnler adlı oyuuznnuun mfcziklerini e7ok beğenmiştim.oyunla ilgili yorumları okurken sizin bir yorumunuzda altay-şaman mfczikleri adı ile araştırma yapılırsa bulunacağını yazmıştınız.ancak ben e7ok aradım fakat bulamadım yardımcı olursanız e7ok sevinirim. hoşe7akalın
jBowZOzmHtR|19 Kasım 2012 Pazartesi Saat : 12:58
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker