Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Haberler


Hürses Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Özel Yamanlar Işık Koleji'nin davetlisi olarak İzmir'e gelen aşçı Oktay Aymelek,...
Oktay Usta İzmir Özel Yamanlar Kollejindeydi

Hürses Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Özel Yamanlar Işık Koleji'nin davetlisi olarak İzmir'e gelen aşçı Oktay Aymelek, yarışmacılara birbirinden ilginç şovlar yaptırdı.


  
İzmirliler Oktay Usta'nın şovlarını beğeni ile izledi
 

Hürses Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Özel Yamanlar Işık Koleji'nin davetlisi olarak İzmir'e gelen aşçı Oktay Aymelek, yarışmacılara birbirinden ilginç şovlar yaptırdı.

Samanyolu televizyonunda yayınlanan Yeşil Elma programının sunucu ve aşçısı Oktay Usta İzmirlilerle Yamanlar Işık Koleji'nde buluştu. Yamanlar Işık Koleji bahçesinde düzenlenen 'en güzel yemek ve tatlı' yarışmasına bayan izleyiciler yoğun ilgi gösterdi.

Yarışmada sunuculuk da yapan Oktay Usta, portakal kabuğundan gül, salatalıktan lale, limondan fare, pırasadan palmiye yapma gibi mini yarışmalarla da bayanları yarıştırdı. Programın yoğun ilgi görmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Oktay Usta, yarışmaya katılan yemekleri çok beğendiğini belirtti.

Yaklaşık bin beş yüz davetlinin katıldığı programda Hürses Derneği'nin düzenlediği kermes de büyük beğeni topladı. Yarışmada en güzel yemeği ve tatlıyı yaparak dereceye giren üç hanıma çeşitli ödüller verildi.

Ayrıca yarışma sonunda Oktay Usta'nın hatıra yemek önlükleri açık artırma usulü ile eğitim yararına satışa çıkarıldı. Elde edilen gelirin çeşitli eğitim faaliyetlerinde kullanılacağını belirten Oktay Usta'nın bu jesti izleyicilerden büyük alkış aldı.

Özel Yamanlar Işık Koleji Müdürü Sıtkı Kuru, davetlilerin göstermiş olduğu yoğun ilgiden ziyadesiyle memnun olduklarını belirterek, bu gibi sosyal faaliyetlerin artarak devam edeceğini söyledi.


 
oktay usta, izmir yamanlar kolleji, yamanlar, yamanlar koleji, izmir, kermes, kermes yemekleriGeri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
çok hayırlı ve güzel bi gösteri oldum yarışmanızada katıldım fakat kazanamadım sevimli değil ama korkunç bi farecik yaptım.)))
fadime alakuş|02 Nisan 2012 Pazartesi Saat : 22:00
2
disse:An additional new write-up with stnorg points, I??ve been a lurker right here to get a short time but desire to become a lot much more engaged within the future .Your stage is valueble for me. Thanks!
HdTKMXccxQXGffWYMAR|19 Kasım 2012 Pazartesi Saat : 13:39
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker