Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Haberler


TPAO Adıyaman Bölge Müdürlüğü tarafından yardıma muhtaç ailelere destekte bulunmak amacıyla 'Oktay Usta ile Yemek Yarışması' düzenlendi.
Oktay Usta Yardıma Muhtaç Kişiler İçin Adıyaman'da

Türkiye Petrolleri
Anonim Ortaklığı (TPAO)
Adıyaman Bölge Müdürlüğü
tarafından yardıma muhtaç ailelere destekte bulunmak amacıyla
'Oktay Usta ile Yemek Yarışması' düzenlendi.

  
Oktay Usta Yardıma Muhtaç Kişiler İçin Adıyaman'da
 

Adıyaman'da, Oktay Usta ile yemek yarışması düzenlenip yarışmanın geliri yardıma muhtaç ailelere aktarılacak. Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Adıyaman Bölge Müdürlüğü tarafından yardıma muhtaç ailelere destekte bulunmak amacıyla 'Oktay Usta ile Yemek Yarışması' düzenlendi.

TPAO tesislerinde düzenlenen yarışmanın gelirinin Adıyaman'daki yoksul kişilere gıda, kırtasiye ve giyim gibi yardımlar şeklinde verileceği belirtildi. Bir özel televizyonun vazgeçilmez programı haline gelen Yeşil Elma ile ünlenen Oktay Aymelek (Oktay Usta) Adıyaman'da düzenlenen bir yarışma programına katıldı.

Yarışmanın koordinatörlüğünü TPAO Bölge Müdürü Halil Murat Demir'in eşi Betül Demir yaptı. Yemek yarışması programıyla hem Adıyaman yöresinin yemeklerini tanıtmak hem de fakir öğrencilerin ellerinden tutmak istediklerini söyleyen Betül Demir, şunları söyledi: "TPAO Adıyaman Bölge Müdürlüğü bayanları olarak böyle bir yarışma düzenlememizin amacı hem Adıyaman'ı farklı bir şekilde tanıtmak hem de ihtiyaç sahibi insanlarımıza elimizi uzatmaktır.

Bu yarışma ile bayanlarımız çok güzel bir şekilde becerilerini sahneledi. Ben bu yarışmaya öncelikle bizi kırmayıp buralara kadar gelen Oktay Bey ve yarışmaya ilgi gösteren bayanlara teşekkür ediyorum" Demir'in konuşmasının ardından yarışma başladı. Oktay Usta'nın sunumu eşliğinde yapılan yarışmada, yarışmacılar hünerlerini sergiledi.

Birbirinden lezzetli yemek ve tatlıların yer aldığı yarışmada dereceye girecekleri belirlemek için görevlendirilen jüri üyelerine de iş düştü. Birbirinden güzel yiyecekler arasında tercih yapmak zorunda kalan jüri üyeleri zorda olsa dereceye girenleri belirlerken, dereceye giren yarışmacılara çeşitli ödül verildi. 101 yarışmacının yer aldığı oldukça renkli geçen yarışma, müzik programıyla sona erdi.

adıyaman,oktay usta adıyamanda, oktay usta adıyamanda tarifleri, oktay usta yarışması, oktay usta yemek tarifleri, oktay aymelek,Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
arkadaşlar bu zaten bi diyet tatlısı şeker miktarının az olması gkieeryo diyet amae7lı bu tarifi yapmak istemeyenler tabi ki şeker miktarını irmikten fazla tutarsa tatlı daha qfczel olur
ovFQLBvQBUg|19 Kasım 2012 Pazartesi Saat : 09:43
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker