Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Haberler


Ana Haber Spikeri Kemal Gülen, Samanyolu Haber Genel Yayın Yönetmeni Metin Yıkar, Marka Direktörü Akın Emre Karagülle'nin yanı sıra ..
Oktay Usta ve Kemal Gülen

Samanyolu Yayın Grubu'nun
karış karış
Anadolu'yu gezerek
izleyicisiyle buluşmayı hedefleyen projesinin ilki
Denizli'de başladı.

  
Ünlü Yüzler İzleyicisi İçin Türkiye Yollarında
 

Samanyolu Yayın Grubu'nun karış karış Anadolu'yu gezerek izleyicisiyle buluşmayı hedefleyen projesinin ilki Denizli'de başladı.

Samanyolu Yayın Grubu Genel Müdür Yardımcısı Rıdvan Kızıltepe, Ana Haber Spikeri Kemal Gülen, Samanyolu Haber Genel Yayın Yönetmeni Metin Yıkar, Marka Direktörü Akın Emre Karagülle'nin yanı sıra, Yeşil Elma programının Oktay Usta'sı Oktay Aymelek, Davetsiz Misafir Turgay Başyayla, dizi Oyuncuları Müjgan Gönül ve İskender Altın gibi ünlü yüzler Denizli halkı ile bir araya geldi.

Denizli halkının büyük ilgi gösterdiği buluşma, yoğun istek üzerine aynı günde ikinci kez gerçekleştirildi. Denizli'de kadınlar Oktay Usta'nın yemek yarışmasına büyük ilgi gösterirken, çocuklar da Caillou ile keyifli dakikalar geçirdi.

Buluşma Turgay Başyayla'nın muhteşem türküleriyle son buldu.

oktay usta kimdir, kemal gülen kimdir, oktay usta ve kemal gülen, samanyolu televizyonu, yeşil elma programı
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
Kas02 Uyarınız ie7in teşekkfcr ederiz. Biz de dfczeltelim: Sfcpernovalar onkejesdin ağır elementler ie7in ana kaynaktır. Yıldızlar normal f6mfcrleri sfcresince e7ok az oksijen fcretebilirken, demirden ağır element fcretemezler.
mmapvrAWqsnlOQSeGH|30 Mayıs 2012 Çarşamba Saat : 02:51
2
Harika gf6rfcnfcyorr, ellerine sağlık.Benim vişneler kmosopto olmayı bekliyor ) Komşum gee7en yıl kompostu ie7in epey bir vişne depolamış, bu yıl ben de depoluyorum, mevsimi e7ok kısa maalesef
ECYfqgXLnoqjDzIJEJ|08 Eylül 2012 Cumartesi Saat : 06:25
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker