Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Oktay Usta Kimdir
STV’den çok memnun olduğunu, kesinlikle başka bir kanala geçmek istemediğini vurguluyor.
Oktay Usta ve Kemal Gülen

İşte, reyting rekorları kıran,
kitapları çok satan ve
yüzbinlerce tiraj kazandıran
Türkiye'nin en ünlü aşçısının
ilginç hikâyesi.
Kendisinin ve başkalarının dilinden...

  
Teklif Çok Ama STV i Bırakmam
 

Hemen her hafta yeni bir teklif alıyor Oktay Usta. Hem de maddi-manevi birçok imkân önüne serilerek… Lakin usta, STV’den çok memnun olduğunu, kesinlikle başka bir kanala geçmek istemediğini vurguluyor. Ona göre; çalıştığı kanalın neye hizmet ettiği, aile değerlerine sahip çıkıp çıkmadığı çok önemli.

Oktay Usta leziz yemekler yapmasına rağmen formunu koruyabilen nadir aşçılardan. Belki bir aşçıdan beklemezsiniz; ama formunu korumak için elinden geleni yapıyor o. Mutfağın çok hareketli bir yer olduğunu ve eğer kilo alırsa hem yavaş hareket edeceğini hem de saatlerce ayakta duramayacağını düşünüyor. Dolayısıyla yaptığı her yemekten yemiyor.

Kilo aldırması muhtemel gıdalardan uzak duruyor ve yemek yemeye başlamadan önce kafasında ne kadar yemesi gerektiğini belirleyip ondan ne eksik ne de fazla yiyor. “Oktay Usta özünde nasıl biridir, neler onu kızdırır, üzer, mutlu eder, hangi yemekleri sever?” diye soruyoruz. “Bu soru zor oldu biraz.” dese de kısaca kendinden bahsediyor: “Yemek ayrımı yapmam. ‘Sevmem’ diyerek yemek ayırmanın şükürsüzlük olduğuna inanırım.

Yemek yapmayı ve yedirmeyi çok severim. Yemekteki görüntüye çok önem veririm. Neşeli biriyimdir. Pek kızmayı beceremem. İyi düşünüp her şeyi iyi görmeyi severim. Hırslarım yok. Kaprisli, kıskanç biri değilim.

Eşimin de rahatsızlık duymaması için elimden ne gelirse yaparım; yaşantıma, insanlarla olan ilişkilerime çok dikkat ederim. Aileme çok düşkünüm. Evim en çok huzur bulduğum yer.”


oktay usta, oktay usta kimdir, oktay usta yemek tarifleri, oktay usta yemekleri, oktay usta ailesi, oktay usta yeşil elma, oktay usta resimleri, yemek resimleri, yemek videolari, yemek oyunlari, yemek, siteleri, kurabiyeler, kurabiye tarifleri dondurmalar, tatlilar, yemekler, oktay_usta_yemek_tarifleri, oktay_usta_kimdir, oktay_ustanin_hayat_hikayesiGeri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
Beauty.!!!! Calgary no less....Indian givers no less..Fathers day no less.Happy Fathers Day to all epxcet the Lie Conceal Fabricate Stephen Harpster whose capacity to Lie Conceal Fabricate is only exceeded by his capacity to bribe politicians and to be incompetent and corrupt.....and to present that very image of Canada to the rest of the world.
DImQzWVGMIwxDcS|29 Mayıs 2012 Salı Saat : 21:43
2
Regulation would make the practice safer and ppolee would know exactly what they are getting, of course it would also highlight the fact that much of it is worthless. Vitamins are only of any benefit if your body is lacking that particular chemical. Vitamin deficiencies are rare in the western developed world. Just recently there have been concerns about ppolee overdosing on synthetic vitamins. Fat soluble vitamins can be potentially toxic. Now your comments about conventional drug related deaths is irrelevant."No one under 80 should get heart disease, and if you have enough vitaminsand no genetic defects you can stop a cancer cell from ever forming."Arteriosclerosis is to a certain extent, part of the natural ageing process , genetics play a part, but poor diet, lack of exercise, smoking and alcohol are the main factors in accelerating this process. A healthy diet (ensuring adequate nutrition) is important and something we always advise.References :
bsKrRniNEIiVJkUWYm|09 Eylül 2012 Pazar Saat : 01:12
3
Selam ban iran dan sizin izleyicinizim programiniz çok güzel ve ben her gün sizin programinizi izliyorum
Mahnaz ebrahimi|03 Şubat 2013 Pazar Saat : 21:34
4
salam oktay usta sizden para para corbasinin tarifini isteyirem.imailime yazarsaniz sevinerem. ben Azerbaycandan yaziram.
eliyeva gunay|30 Temmuz 2013 Salı Saat : 10:21
#
Tarifini Gönder
Oktay Usta Haberleri
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker