Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Videolu Yemek Tarifleri


Yeşil Elma'nın bugün ki konuğu; Sevgili Dostumuz Gamze Özçelik idi. Yeni çıkarmış olduğu Lazım Değil albümünden "..." adlı parçayı seslendirdi.
Oktay Usta - Kürşat
 
Bugünkü menümüzde;
Meyveli Bahar Pastası,
Vişneli Elmalı Poğaça,
Patlıcan Beğendili Börek,
Bahar Salatası ve
Mantarlı Püreli Bonfile Dilimleri
var.
 


  
Günün Videolu Tarifi
 
 
Bugün Programda Neler Oldu?

Yeşil Elma'nın bugün ki konuğu;Sevgili Dostumuz Gamze Özçelik idi. Yeni çıkarmış olduğu Lazım Değil albümünden "Yardan Hesap Soracağım" adlı parçayı seslendirdi.

Ustamız konuğuna kurabiye ikram etti. Gamze Hanım izlemiş olduğu yemek programlarından en çok Yeşil Elma'yı sevdiğini söyledi.

Konuğumuz ikinci parça olarak albümüne ismini verdiği "Lazım Değil" adlı parçayı seslendirdi. Ustamız da türküye eşlik ederek konuğuyla oynadı.

 
Konuğumuz Kimdir?
 

6 Ağustos 1982 yılında İstanbul'da doğdu. Maltepe Anadolu Lisesi ve Bilgi Üniversitesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra, 1999'da Elite Model Look 4. sü, 2000'de Kanal D 2. güzeli seçilmiş ama bir hayır defilesi dışında podyuma çıkmamış, oyunculuğa ağırlık vermiştir.

Popstar isimli yarışma programında sunuculuk yapmış ve tüm Türkiye'nin beğenisini kazanmıştır. 2005 yılı içinde cep telefonu kamerası ile gizlice çekilen görüntüleri nedeniyle yıl içinde Google Türkiye'de en çok aranan isim olmuştur.

Zor günlerinde en çok işine sığınmış ve 'Seni Seviyorum' isimli tiyatro oyununda oynamıştır. Ardından "Arka Sokaklar" isimli polisiye dizide oynamış ve dizi büyük beğeni kazanmıştır.

Buzda Dans, Popstar, Türkstar gibi başarılı yarışma programlarının sunuculuğunu üstlenmiş ve birçok özel gecenin sunumunu yapmıştır.

Etiketler: tıkla, öğren, kazan
 
gamze özçelik kimdir, oktay usta ve gamze özçelik, yeşil elma, kure.tv, oktay usta yeşil elma, oktay usta tv programı, oktay usta yemekler, oktay usta tarifleri
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
konuğunuz hakkında verdiğiniz yanlış.konuğunuz arka sokaklar dizisinde oynayan gamze özçelik değil..
ilhan kurtuluş|27 Mayıs 2012 Pazar Saat : 16:08
2
This piece was a liefjacekt that saved me from drowning.
QiLUbGrBoRdlenFw|30 Mayıs 2012 Çarşamba Saat : 07:53
3
hhhh
songül bağc |11 Haziran 2012 Pazartesi Saat : 14:12
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker