Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Videolu Yemek Tarifleri


Bugünkü Konuğumuz, Brilliant Dadaşova
 
Bugün kü Menümüz
 

Oktay Usta'nin bugünkü konuklari; Brilliant Dadaşova

Bugünkü menümüzde; Zeytinyağlı Fasulye Tarifi, Dovga Çorbası Tarifi, Azeri Pilavı Tarifi, Kayısılı Turta Tarifi ve Azeri Mantısı Tarifi var.

En güzel tart tarifleri, turta tarifleri, kek tarifleri, yas pasta tarifleri ve birbirinden süper güzel en pratik yemek tarifleri Oktay Ustam' ın tek resmi web sitesi, www.oktayustam.com da sizlerle birlikte.

www.oktayustam.com 'da lezzetli, iktisatli, bereketli ve pratik tariflerin yani sira hos bir sohbet sizleri bekliyor..
.

 

Kimdir?

 

Brilliant Dadaşova (d. 15 Eylül 1959, Bakü), Azeri pop müzik sanatçısıdır. Brilliant Süleyman kızı Dadaşova altı çocuklu bir aileye doğdu. Kemancı olan annesini 1964'de trafik kazasında kaybetti. Kendisinin yanı sıra ablaları da müzikle profesyonelce ilgilenmektedirler. Brilliant Dadaşova evli ve bir çocuk annesidir.

Dadaşova ilk olarak 1985'de, Moskova'da Uluslararası Gençlik Festivali'nde sahneye çıktı. İki yıl sonra, Sovyetler Birliği cumhuriyetlerini kapsayan Pop Müzik Yarışmasını kazandı. 1990'da, Azerbaycan Ulusal Kültür ve Sanat Enstitüsü'nden mezun olup ülkenin en başarılı kadın sanatçıları arasında yerini aldı. Uluslararası üne sahip sayılı Azeri sanatçılardan olup, ABD, Almanya, Avusturya, İngiltere, İsveç, Kanada, Rusya ve Türkiye'de konser vermiştir.

1995'de Züleyha adlı parçası Rusya'da en çok dinlenen 10 parça arasına girmeyi başardı. [1]. 1999'da, Bakü belediye meclisine seçildi. 2001'den 2006'ya Azerbaycan Space TV kanalında, Göz?llik dünyanı xilas ed?c?k (Dünyayı güzellik kurtaracak) adlı kendi söyleşi yayını sundu. Eylül 2006 dan beri Brilliant Dadaşova Akademiya adlı, yetenekli gençleri sahne hayatına hazırlamayı hedefleyen, yayın ile yakından ilgilenmekte.


Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
Just the type of inshigt we need to fire up the debate.
JsPVMpwGAFi|19 Kasım 2012 Pazartesi Saat : 13:38
2
Times are changing for the bteter if I can get this online!
clSWOJVa|17 Şubat 2013 Pazar Saat : 13:37
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker