Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Sözlüğü


Süt, krema, şeker ve tatlandırıcı ara maddelerinin karıştırılıp dondurulması suretiyle yapılan yiyecek maddesidir.
Yoğurt Nedir
Süt, krema, şeker ve tatlandırıcı ara maddelerinin karıştırılıp dondurulması suretiyle yapılan yiyecek maddesidir.
 
  
Dondurma Nedir?
 

Hakkında; Dondurma süt, krema (veya süt kaymağı), şeker ve tatlandırıcı ara maddelerinin karıştırılıp dondurulması suretiyle yapılan yiyecek maddesi.

Yumurta katılan türleri de bulunan dondurmanın yüzlerce çeşidi arasında en yaygınları; vanilyalı, kakaolu, çikolatalı, dövme, kaymaklı ve meyveli olanlarıdır.

 

Dondurmalı Yemek Tarifleri
 
Etiketler: tikla, ögren, kazan
 

dondurma nedir, dondurma yemekleri, dondurma tarifleri, oktay usta dondurma tarifleri, dondurmalı yemek tarifleri, oktay usta dondurma tarifi, dondurmanın faydaları, dondurmanın zararları,  dondurma nasıl pişirilir, dondurma yemekleri, oktay usta dondurmalı yemek tarifleri, oktay usta dondurma tarifleri

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
Canım,ellerine sağlık. Nefis gf6rfcnfcyor. Bayılırım dondurmaya. Hani fce7 f6ğfcn yesem bıkmam. Gf6rfcnce lionlmu sandım ama yumurtadanmış. Harika.Kuzucuğunun yfcrfcyerek memleketine gelmesine bayıldım. Hayılrlısıyla memleketine ve ailene kavuşursun inşallah.Gf6nlfcnce tatil yapman dileğiyle,Sevgiyle kal.
fVPdELpYSZHBA|28 Eylül 2012 Cuma Saat : 23:53
2
Canım,ellerine sağlık. Nefis gf6rfcnfcyor. Bayılırım dondurmaya. Hani fce7 f6ğfcn yesem bıkmam. Gf6rfcnce liomnlu sandım ama yumurtadanmış. Harika.Kuzucuğunun yfcrfcyerek memleketine gelmesine bayıldım. Hayılrlısıyla memleketine ve ailene kavuşursun inşallah.Gf6nlfcnce tatil yapman dileğiyle,Sevgiyle kal.
PeMyEasZiCfB|19 Kasım 2012 Pazartesi Saat : 11:13
3
ooooo duygu yine nefis bir tarifle ddnoun .gozlerimiz seni aradi ,tariflerini goremeyince ariyoruz bayagi , alistik degisik tariflerine .yapmayi deniyecegim.ellerine saglik,ouyorum cok
qVGuVXfqb|19 Kasım 2012 Pazartesi Saat : 13:37
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker