close

Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Salata Tarifleri


Kuskusu karıştırma kabının içerisine alıyoruz. Üzerine doğranan malzemeleri ilave ediyoruz.
Kuskuslu Kırmızı Biberli Salata Tarifi

Kuskusu haşlayıp süzüyoruz.Kırmızı biberi,turşuyu ve yeşil biberi küçük küçük doğruyoruz.Kuskusu karıştırma kabının içerisine alıyoruz. 
Kuskuslu Kırmızı Biberli Salata Tarifi
 
Malzeme Listesi
 

1 Su Bardak Kuskus
2 Közlenmiş Kırmızı Biber
4 Kornişon Turşu
1 Kase Mısır
1 Tutam Maydanoz
2 Yeşil Biber
Limon
Zeytinyağı

 
Hazırlanışı:
 

Kuskusu haşlayıp süzüyoruz. Kırmızı biberi, turşuyu ve yeşil biberi küçük küçük doğruyoruz. Kuskusu karıştırma kabının içerisine alıyoruz. Üzerine doğranan malzemeleri ilave ediyoruz.

Üzerine doğranan maydanozu, mısırı, limon suyunu dökerek harmanlıyoruz. Servis tabağına alarak üzerine bir tutam maydanoz veya nane koyarak servis ediyoruz.

 
Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

yesil elma, kure.tv, oktay usta, oktayusta, yemek tarifleri yemek nasil hazirlanir, oktayustam.com, oktay usta resmi web sitesi, kuskus salatası tarifi, kuskus nedir, kuskuslu yemek tarifleri, salata tarifleri, güzel salata tarifi, ilginç salata tarifi, kırmızı biberli salata tarifi, Kuskuslu Kırmızı Biberli Salata Tarifi, kırmızı biberli salata tarifleri

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
We need a lot more insigths like this!
WPjZXSdM|19 Kasım 2012 Pazartesi Saat : 20:37
2
Yapımı çok kolay ve o kadarda lezzetli bir salata tarifi denemenizi tavsiye ediyorum....
muhlise öz|25 Kasım 2012 Pazar Saat : 23:34
3
diyor ki:Merhaba Blogcu Anne deniz arkadaşın bu sıralar pek yeklmee arasının olmadığını s yl yorsunuz. Ve belkide bu sorunu kendinizde g r yorsunuz. Aslında benim d ş ncem bu sorun kimse y z nden gelişmiyor. Bazen bu gibi olayların eşitli z mleri olabilir. rneğin: deniz arkadaşımın fikrini alabilirsiniz ve istediği şeyi yaparken ondan yardım istemek. B yle yapmış olduğunuzda bu yiyecekte kendi katkısı da bulunduğundan yeme ihtiyacı duyacaktır. İkinci nerim yediği şeyleri eşitli s slemelerle ona sunabilmenizdir ki. Bu onun ok ilgisini ekeceğinden tadına bakma gereği hissettin. nc ve son rnekte şu. bir yiyuecek eşidini s rekli n ne koymamak. s rekli farklı men lerle destek vermenizdir. farklı birşeyler g rmesi belkide tadını alma merakı getirebilir Bu arada blogunuz ok g zel olmuş. ok beğendim. İyig nler blogcu anne
CAKWkhcBrNnjwylk|23 Aralık 2012 Pazar Saat : 21:23
4
At last! Soonmee with the insight to solve the problem!
DIsZjDwHTg|24 Aralık 2012 Pazartesi Saat : 01:10
5
Surprisingly well-wtriten and informative for a free online article.
FtTzFvcbeHWDc|24 Aralık 2012 Pazartesi Saat : 01:10
6
I would love to throw out every tv set in this place. Wouldn't be hard since there are only two and they are small. However, my wife is dead set against it. Seems she can't svviure without having the remote in her hand channel surfing. Drives me nuts. One of these days though it will be gone.
bpYTWBATyHOQE|27 Aralık 2012 Perşembe Saat : 08:05
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker