Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Kış Hazırlık Tarifleri


Ayvaları küp olarak kesin. 3 adet Kavanoz ayvaları alın. Üzerlerine karanfil ve toz şekerleri paylaştırın. Kavanozların içine su ilave edin.
Ayva Kompostosu Tarifi

Ayvaları küp olarak kesin. 3 adet Kavanoz ayvaları alın. Üzerlerine karanfil ve toz şekerleri paylaştırın. Kavanozların içine su ilave edin. 
Ayva Kompostosu Tarifi
 
Malzeme Listesi
 

6 Ayva
6 Çorba Kaşığı Toz Şeker
1 Çorba Kaşığı Karanfil
Su

 
Hazırlanışı:
 

6 adet ayvaların kabuklarını soyun ve çekirdeklerini çıkartın. Ayvaları küp olarak kesin. 3 adet Kavanoz ayvaları alın. Üzerlerine karanfil ve toz şekerleri paylaştırın. Kavanozların içine su ilave edin.

Kavanozların kapaklarını kapatın. Tencereye kavanozları alın. Tencereye su alın ve kaynatın. Kaynadıktan sonra tencerden alın ve ters çevirip soğumaya bırakın.

 
Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

yesil elma, kure.tv, oktay usta, oktayusta, yemek tarifleri yemek nasil hazirlanir, oktayustam.com, oktay usta resmi web sitesi, konserve tarifleri, konserve tarifi, kış hazırlıkları, kış hazırlık tarifleri, ayva tatlısı, ayva konservesi tarifi, ayva kompostosu tarifi, şeftalili yemek tarifleri, ayva tarifleri, turşu tarifleri

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
  • Diğer
  • Kış Hazırlık Tarifleri
Geriİleri
#
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
blogcuanne diyor ki:Evet, i imi rahatlattı kesilnikle. De Senin de boğazını tutmalık bir halin yok şimdi, s yletme beni
yMayarPXUue|13 Ekim 2012 Cumartesi Saat : 03:18
2
Bengfcm canım ellerine sağlık.Elmaya aşık braloiirak bayıldım.Beni dfcşfcnfcp yaptığın header ie7inde ayrıca e7okkkk teşekkfcr ederim.c7Ok yakıştı değilmi sayfama kocaman kocaman f6pfcyorum.
MLKbSUqCYH|24 Aralık 2012 Pazartesi Saat : 01:51
3
Tem29coheper Bu soruyu soran e7ok olyuor. Ancak yarışma ie7in yapılmış bir tasarım olduğundan bir daha satışa sunulmayacağı bildirildi bana.
QtYSVdBLwC|26 Aralık 2012 Çarşamba Saat : 19:47
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker