Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Salata Tarifleri


Domatesleri ve salatalığı jülyen doğruyoruz. Geniş bir kaseye alıyoruz. Turşuyu da jülyen doğruyoruz.
Salamlı Hardal Soslu Salata Tarifi

Salamları uzun ve ince bir şekilde doğruyoruz. Biberli zeytini dilimliyoruz. Doğradığımız turşuyu, salamı ve biberli zeytini de kaseye ilave ediyoruz. 
Salamlı Hardal Soslu Salata Tarifi
 
Malzeme Listesi
 

1 Kase Renkli Yeşillik
3 Adet Kornişon Turşu
4 Adet Marul Yaprağı
1 Kase Biberli Zeytin
100 Gram Salam
1 Adet Salatalık
1 Kase Yoğurt
3 Adet Domates
2 Yemek Kaşığı Mayonez
1 Kase Soya Filizi
2 Yemek Kaşığı Hardal
Zeytinyağı

 
Hazırlanışı:
 

Domatesleri ve salatalığı jülyen doğruyoruz. Geniş bir kaseye alıyoruz. Turşuyu da jülyen doğruyoruz.

Salamları uzun ve ince bir şekilde doğruyoruz. Biberli zeytini dilimliyoruz. Doğradığımız turşuyu, salamı ve biberli zeytini de kaseye ilave ediyoruz. Malzemeleri harmanlıyoruz.

Renkli yeşillikleri ve marulu iri iri doğrayıp, servis tabağını zeminine yerleştiriyoruz. Üzerine soya filizini elimizle parçalıyoruz. Soya filizinin üzerine doğrayıp, kaseye aldığımız malzemeleri boşaltıyoruz. Ayrı bir kaseye yoğurdu boşaltıyoruz.

Üzerine mayonezi ve hardalı ilave ediyoruz. Çırpma teliyle karıştırıyoruz. Diğer kâsede bulunan malzemelerin üzerine yoğurtlu hardalı karışımı boşaltıp, karıştırıyoruz.

Servis tabağındaki malzemelerin üzerine yoğurtlu hardallı karışımı gezdirerek döküyoruz. Üzerine de zeytinyağını dökerek salatamızı servise hazırlıyoruz.

 
Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

salamlı hardal soslu salata tarifi, oktay usta salamlı hardal soslu salata tarifi, resimli salamlı hardal soslu salata tarifi, pratik salamlı hardal soslu salata tarifi, yemek oyunları, yeşil elma, selam filmi oyuncuları oktay usta'da, coleslaw salatası, salata tarifleri resimli, meze tarifleri, oktay usta, yemek tarifleri, diyet salata tarifleri, oktay usta salata tarifleri, makarna salata tarifleri, değişik salata tarifleri, hardal soslu salata tarifleri, hardal soslu salata yapılışı, hardal soslu salata nasıl yapılır, hardal soslu yemek tarifleri, kerevizli tavuk salatası, hardal soslu yemekler, hardal soslu tarif, hardallı salata tarifleri, göbek salata sosu, selam filmi nerede çekildi, salamlı tarifler, salata tarifleri, salamlı mayonezli salata, mezeler, içecekler, özel tarifler, oktay usta ve prtik salata tarifleri, yemek sepeti, gavurdağı salatası, börek tarifleri, hamur işi tarifleri, kahvaltı tarifleri, özel gün pasta ve kurabiye tarifleri, makarna salatası, pancarlı peynirli salata, kısır tarifi, mayonezli salatalar, pancar salatası, patates salatası, yoğurtlu patates salatası, havuç salatası

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker