close

Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Bebek Yemek Tarifleri


Soğanı küçük küçük doğruyoruz. Tencereye tereyağını alıyoruz.
Garnitürlü Karnabahar Çorbası Tarifi

Tahta kaşıkla karıştırarak sebzeleri soteliyoruz. Sotelenen sebzelerin üzerine, çorbanın kıvamına göre tavuk suyu ilave edip, pişmeye bırakıyoruz. 
Garnitürlü Karnabahar Çorbası Tarifi
 
Malzeme Listesi
 

1 Çay Kaşığı Tereyağı
1 Adet Minik Havuç
1 Arpacık Soğan
1 Avuç Bezelye
1 Çiçek Karnabahar
1 Minik Patates
Tavuk Suyu

 
Hazırlanışı:
 

Soğanı küçük küçük doğruyoruz. Tencereye tereyağını alıyoruz. Üzerine doğradığımız soğanı, havucu ve karnabaharı ilave ediyoruz.

Tahta kaşıkla karıştırarak sebzeleri soteliyoruz. Sotelenen sebzelerin üzerine, çorbanın kıvamına göre tavuk suyu ilave edip, pişmeye bırakıyoruz. Ayrı bir tarafta patates ve havucu minik küpler halinde doğruyoruz.

Çorba kıvamını aldıktan sonra, el blendırıyla püre haline getiriyoruz. Püre haline gelen çorbanın üzerine doğradığımız patates ve havucu ilave diyoruz. Bezelyeyi de ekleyip, kaynamaya bırakıyoruz.

Patates ve havuçta piştikten sonra, çorbamızı sıcak olarak servis ediyoruz. İsterseniz patates, havucu ve bezelyeyi de püre haline getirip yedirebilirsiniz. Ya da sebzeleri çatalla ezerek de yedirebilirsiniz.

 
Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

garnitürlü karnabahar çorbası tarifi, sizden gelen garnitürlü karnabahar çorbası tarifi, resimli garnitürlü karnabahar çorbası tarifi, pratik garnitürlü karnabahar çorbası tarifi, yemek oyunları, yeşil elma, karnabahar çorbası tarifleri,sebzeli mercimek çorbası, karnabahar çorbası oktay usta, karnabahar çorbası tarifi, karnabahar çorbası yapılışı, brokoli ve karnabahar çorbası, karnabahar çorbası tarif, kremalı karnabahar çorbası, yemek sepeti, pratik çorba tarifi, bebeğime nasıl sağlıklı yemekler hazırlarım, sağlıklı bebek yemek tarifleri, karnabahar salatası, çorbalar, domates çorbası, yayla çorbası, çorba tarifleri oktay usta, bebeklere özel çorbalar ve oktay usta, sizden gelen bebek yemekleri tarifleri, ezogelin çorbası, resimli çorba tarifleri, yemek tarifleri, havuçlu elma püresi, 6 aylık bebeklere çorba tarifleri, 7 aylık bebeklere çorba tarifleri, 4 aylık bebeklere çorba tarifleri, bebeklere çorba tarifi tarifleri, bebeklere kahvaltı, bebekler için yemek tarifleri, 6 aylık bebeklere çorba tarifleri, 7 aylık bebeklere çorba tarifleri, 4 aylık bebeklere çorba tarifleri, 6 aylık bebek çorba tarifleri, börülceli peynirli çorba, 7 aylık bebek çorba tarifleri, 5 aylık bebek çorba tarifleri, oktay usta ve çocuk yemek tarifleri

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker