Buraya Reklam Alinacaktir


Buraya Reklam Alinacaktir

close

Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Salata Tarifleri


Minik marulları elimizle parçalıyoruz. Renkli yeşillikleri de elimizle kırıyoruz.
   
Peynirli Mevsim Salatası Tarifi

Salata kâsesine doğradığımız marul ve karışık yeşillikleri alıyoruz. Üzerine doğradığımız yeşillikleri alıyoruz 
Peynirli Mevsim Salatası Tarifi
 
Malzeme Listesi
 

1 Kase Renkli Yeşillik
4 Minik Marul
1 Adet Havuç
1 Kase Pancar Turşusu
1 Kase Kiraz Domates
1 Adet Limon
Zeytinyağı
Fesleğen
Dereotu
Taze Nane
Koyun Peyniri

 
Hazırlanışı:
 

Minik marulları elimizle parçalıyoruz. Renkli yeşillikleri de elimizle kırıyoruz. Dereotunu, naneyi ve fesleğeni ince ince doğruyoruz.

Salata kâsesine doğradığımız marul ve karışık yeşillikleri alıyoruz. Üzerine doğradığımız yeşillikleri alıyoruz. Pancar turşusunu da doğrayarak salata kâsesine alıyoruz. Havucun kabuklarını soyuyoruz. Daha sonra soyma bıçağıyla havuçtan ince ince kesiyoruz.

Salata kâsesinin üzerine havuçları ara ara yerleştiriyoruz. Kiraz domateslerini de ikiye kesip, kaseye alıyoruz. Üzerine koyun peynirini rendeliyoruz. Limonun suyunu sıkıp, üzerine döküyoruz. Zeytinyağını da üzerine döküyoruz. Salatamızı servise hazırlıyoruz.

 
Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

peynirli mevsim salatası tarifi, oktay usta peynirli mevsim salatası tarifi, pratik mevsim salatası tarifi, kolay mevsim salatası tarifi, yoğurtlu kolay mevsim salatası, oktay usta salata tarifleri, mevsim salatası yapılışı, mevsim salatası nasıl yapılır, mevsim salatası resimli tarifi, salata tarifleri, pratik salata tarifleri, kolay salata tarifleri, mevsimlik salatalar, yemek sepeti, yemek oyunları, taşkın küçük kimdir, kalp salata tarifi, taşkın küçük nerede, taşkın küçük kiminle, oktay usta ve taşkın küçük, yasemin yıldız kimdir, yasemin yıldız nerede, yasemin yıldız kiminle, oktay usta ve yasemin yıldız, mevsim salatası malzemeleri, mevsim salatası resimli, karışık mevsim salatası, mevsim salatası sosu, mevsim salatası kaç kalori, mevsim salatası yapma oyunu, kek tarifleri, kurabiye tarifleri, pasta tarifleri, tavuklu ekmek salatası tarifi, tatlı tarifleri, çorba tarifleri, börek tarifleri

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker