Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Aperatif Yemek Tarifleri


Tencereye su dolduruyoruz. Kaynatıyoruz. Su kaynadıktan sonra üzerine Çiriş otlarını alıp, haşlıyoruz
       
Taze Soğanlı Yumurtalı Çiriş Tarifi

Ardından doğruyoruz. Diğer taraftan taze soğanları ince ince doğruyoruz. Geniş bir tavaya tereyağını alıyoruz. 
Taze Soğanlı Yumurtalı Çiriş Tarifi
 
Malzeme Listesi
 

1 Kilogram Çiriş
6 Dal Yeşil Soğan
3 Adet Yumurta
Tereyağı
Tuz
Karabiber
Toz Kırmızı Biber

 
Hazırlanışı:
 

Tencereye su dolduruyoruz. Kaynatıyoruz. Su kaynadıktan sonra üzerine Çiriş otlarını alıp, haşlıyoruz. Çiriş otları yumuşadıktan sonra soğuk su dolu olan kaseye alıyoruz. Ardından kevgirle otları alarak süzgece alıp, suyunu süzdürüyoruz.

Ardından doğruyoruz. Diğer taraftan taze soğanları ince ince doğruyoruz. Geniş bir tavaya tereyağını alıyoruz. Üzerine taze soğanları alıp, kavuruyoruz. Taze soğanlar sotelendikten sonra üzerine doğradığımız Çiriş otlarını ilave ediyoruz. Kavuruyoruz.

Tuz, karabiber ve toz kırmızı biber serpiyoruz. Karıştırıyoruz. Çiriş otları da kavrulduktan sonra üzerine yumurtarı kırıyoruz. Bu durumdan sonra karıştırmıyoruz. Yumurtalar da piştikten sonra yemeğimizi sıcak olarak servise hazırlıyoruz.

 
Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasil bulurum
 

taze soğanlı yumurtalı çiriş tarifi, oktay usta taze soğanlı yumurtalı çiriş tarifi, pratik yumurtalı çiriş tarifi, kolay yumurtalı çiriş tarifi, pratik çiriş tarifi, kolay çiriş tarifi, yumurtalı çiriş yapılışı, yumurtalı çiriş nasıl yapılır, yumurtalı çiriş kavurması, oktay usta yemek tarifleri, yemek sepeti, yemek oyunları, tayfun talipoğlu kimdir, tayfun talipoğlu nerede, tayfun talipoğlu kiminle, oktay usta ve tayfun talipoğlu, kadir adıgüzel kimdir, kadir adıgüzel nerede, kadir adıgüzel kiminle, oktay usta ve kadir adıgüzel, yumurtalı çiriş otu tarifi, yumurtalı çiriş kavurması tarifleri, çiriş kavurma, çiriş yemeği, çiriş yemek tarifleri, oktay usta yemek tarifleri, çiriş yemekleri, çiriş otunun faydalı, yumurtalı çiriş, çiriş otunun faydaları, çiriş otunun yemeği nasıl yapılır, çiriş kavurması, yumurtalı çiriş kavurması tarifleri, çiriş yemek tarifi, çiriş otunun pişirilmesi, börek tarifleri, aperatif yemek tarifleri, yumurtalı çiriş tarifleri, yumurtalı yemek tarifleri, tatlı tarifleri, pasta tarifleri, kurabiye tarifleri, oktay usta ile yeşil elma, kure.tv

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
  • Diğer
  • Aperatif Yemek Tarifleri
Geriİleri
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker