close

Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Özel Tarifler > Bayat Ekmek Tarifleri


Evde kalan bayat ekmeklerimizi değerlendirmek için galeta unu kolay bir tarif.
   
Ev Yapımı Galeta Unu Tarifi

 

Hem her zaman da kullanabileceğimiz bir malzeme. Börek, kek, kurabiye ve köfte tariflerinde her zaman elimizin altında olmalı.

 
Ev Yapımı Galeta Unu Tarifi
 
Malzeme Listesi
 

Bayat Ekmek

 
Hazırlanışı:
 

Evde kalan bayat ekmeklerimizi değerlendirmek için galeta unu kolay bir tarif.

Hem her zaman da kullanabileceğimiz bir malzeme. Börek, kek, kurabiye ve köfte tariflerinde her zaman elimizin altında olmalı. Şimdi galeta unu tarifimize gelelim.

Bayat ekmeklerimizi ve pidelerimizi küçük parçalar halinde kesiyoruz. Fırın tepsisine alıyoruz. Önceden ısıtılmış 200 derecelik fırında kızartıyoruz. Kızarttığımız ekmekleri fırından çıkartıyoruz.

Ekmeklerin ilk sıcaklığı çıktıktan sonra isterseniz doğrayıcıdan geçirerek galeta ununu elde edebilirsiniz. İsterseniz de elekle hazırlayabilirsiniz.

Bunun için de eleği, bir kasenin üzerine alıyoruz. Elimizle ovalayarak ekmekleri süzgeçten geçiriyoruz. Bu şekilde de galeta ununu kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

 

Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

ev yapımı galeta unu tarifi, oktay usta ev yapımı galeta unu tarifi, ev yapımı galeta unu tarifi oktay usta, evde galeta unu yapımı, köfte tarifi galeta unu, galeta unu nasıl yapılır, galeta unu tarifi, evde galeta unu tarifi, galeta unu tarifleri, evde galeta unu nasıl yapılır, köfte tarifi galeta unu, galeta unu tatlısı tarifi, bayat ekmek tarifleri oktay usta, galeta unu nedir, galeta unu nerelerde kullanılır, galeta unu tavuk, bayat ekmek tarifleri, bayat ekmek tarifleri kahvaltı, oktay usta ekemek tarifleri, bayat ekmekleri nasıl değerlendirelim, yemek sepeti, oktay usta yeşil elma, küre tv, sizden gelen yemek tarifleri, kek tarifleri, kurabiye tarifleri, pasta tarifleri, bayat ekmek tatlısı, bayat ekmek böreği, bayat ekmek tarifleri, bayat ekmek yemek tarifleri, bayat ekmek tarifleri oktay usta, fırında bayat ekmek tarifleri, bayat ekmek pizzası, bayat ekmek tarifleri resimli, bayat ekmek tatlısı yapılışı, galeta unlu börek tarifi, galeta unlu kıbrıs tatlısı tarifi, özel tarifler, özel gün yemek tarifleri, oktay usta ramazan yemek tarifleri, kış hazırlıkları, oktay usta kış hazırlıkları, ekmek tatlısı tarifi resimli, yemek oyunları, pratik bayat ekmek tarifleri, bayat ekmek tatlısı tarifleri, bayat ekmek tatlısı nasıl yapılır, bayat ekmek tatlısı yapımı, oktay usta börek, bayat ekmek pizzası tarifi oktay usta

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker