close

Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Salata Tarifleri


Has bahçe salata tarifimiz tam bir ziyafet salatası... Has bahçe salata tarifimiz için,
   
Has Bahçe Salatası Tarifi

 

Ayrı bir tarafta da bir kaseye yoğurdu boşaltıyoruz. Üzerine 1 adet limonun suyunu sıkıyoruz. Biraz da zeytinyağı döküyoruz.

 
Has Bahçe Salatası Tarifi
 
           
Malzeme Listesi
 

1 Kase Renkli Yeşillik
3 Adet Köz Biber
4 Adet Köz Patlıcan
1 Kase Haşlanmış Barbunya
1 Kase Mısır
1 Adet Limon
1 Kase Yoğurt
1 Kase Kornişon Turşu
Zeytinyağı

 
Hazırlanışı:
 

Has bahçe salata tarifimiz tam bir ziyafet salatası... Has bahçe salata tarifimiz için, renkli yeşillikleri servis tabağımıza döşüyoruz.

Ayrı bir tarafta da bir kaseye yoğurdu boşaltıyoruz. Üzerine 1 adet limonun suyunu sıkıyoruz. Biraz da zeytinyağı döküyoruz. Karıştırıyoruz. Yoğurtlu karışımı kasedeki yeşilliklerin üzerine gezdirerek döküyoruz. Turşuyu doğruyoruz.

Köz patlıcanları da doğruyoruz, köz biberleri uzun uzun kesiyoruz. Servis kasemize aralıklı olarak köz patlıcanları, mısırı ve turşuları yerleştiriyoruz. Servis kasemizin tam ortasına haşlanmış barbunyayı koyuyoruz.

Has bahçe salatamızın üzerine uzun uzun dilimlediğimiz köz kırmızı biberleri yerleştiriyoruz. Son olarak has bahçe salatamızın üzerine zeytinyağını gezdirerek döküyoruz. Servise hazırlıyoruz.

 

Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

has bahçe salatası tarifi, oktay usta has bahçe salatası  tarifi, has bahçe salatası tarifi oktay usta, salata tarifleri, yemek  tarifleri, yemek tarifi, salata tarifi, kolay has bahçe salatası tarifi, pratik  has bahçe salatası tarifi, oktay usta salata tarifi, oktay usta salata  tarifleri, salata çeşitleri, değişik salata tarifleri, 12 ocak 2015 oktay usta  yemek tarifleri, gökhan dumanlı kimdir, gökhan dumanlı nerede, gökhan dumanlı  kiminle, oktay usta ve gökhan dumanlı, nilüfer bereket kimdir, nilüfer bereket  kiminle, salata tarifleri, oktay usta ile nilüfer bereket, resimli has bahçe salatası tarifi,  videolu has bahçe salatası tarifi, videolu salata tarifleri, resimli salata  tarifleri, 2015 oktay usta yemek tarifleri, oktay usta, oktay ustam, oktay usta  ve yeşil elma, yeşil elma, küre tv, kolay yemek tarifleri, pratik yemek  tarifleri, oktay usta kolay salata tarifleri, oktay usta pratik salata  tarifleri, salatalar, patates salatası, kısır tarifi, yoğurtlu salata tarifi,  kremalı salata tarifleri, kereviz salatası tarifi, çay saati ikramları, çay  ikramları, 12 ocak 2015 yeşil elma yemek tarifleri, mercimek salatası tarifi,  yeşil mercimek salatası tarifi, resimli salata tarifi, videolu salata tarifi,  lezzetli salata tarifleri, lezzetli salata tarifi

 

 
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker