Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Haberler


ÇOCUKLAR ANNE BABASINI ALIP GELSİN DİYE
 
Çeşme Craft Çocuk Atölye açıldı.

 

2011 yılından bu yana ses getiren sinema ve dizi filmlere oyuncu yetiştiren Craft Oyunculuk Atölye’si, şimdi de çocuklar için kolları sıvadı.

 
   

Çeşme Craft Çocuk Atölye açıldı.

 
ÇOCUKLAR ANNE BABASINI ALIP GELSİN DİYE

ÇEŞME-  Altınkum, Flyinn Beach’de açılan Craft Çocuk Atölye’sinde; ritim, masal anlatımı, çizgi film, yoga, drama, akıl oyunları, kukla, el ve yüz boyama, dans, resim, kum oyun terapisi gibi çocukların, kişisel, sosyal ve zeka gelişimini destekleyen çeşitli etkinlikler yer alıyor.

2011 yılından bu yana ses getiren sinema ve dizi filmlere oyuncu yetiştiren Craft Oyunculuk Atölye’si, şimdi de çocuklar için kolları sıvadı. Craft Çocuk Atölye, Çeşme Altınkum’daki Flyinn Beach bünyesinde “Çocuklar anne babasını alıp tatile gelsin diye” sloganıyla açıldı.

Çocuklu aileler, artık  diledikleri gibi eğlenirken, gözleri arkada kalmayacak. Aileler, çocuklarını, uzmanlar gözetiminde zihinsel gelişimlerine katkı sağlayarak eğlenip, keyifli vakit geçirebilecekleri Craft Çocuk Atölye’sine emanet edebilecekler.

Craft Oyunculuk atölyesi kurucularından Bahar Erkal: “Yaratıcılıkta sınır tanımadan kumdan kale yapmanın ötesine geçeceğiz! Ebeveynleri Happy Hour’da eğlenirken, çocukları bizimle eğlencede olacak. Bu yaz deniz, kum, güneş ve Craft Çocuk sizi bekliyor”  dedi.

Craft Çocuk Atölye’si eğitmenlerinden Pedagog Gizem Lermi ise “Oyun, çocuk için hayatın provasıdır. Çocuklara, zihinsel sınırsızlıklarının içerisinde yaratıcı düşünme becerileri kazandırmayı hedef alan uçsuz bucaksız bir alandır. Eğitimle desteklenen Craft Çocuğun renkli dünyası hepimizi bir anda içine çekti.   Temelde çocukların bilişsel gelişimini ve yaratıcılığını baz alan, yaz okulu kapsamında bir eğitim alanı hedef aldık. 3-12 yaş arası çocukların, kişisel, sosyal ve zeka gelişimini destekleyen, aktivitelerle sabah 10.00’dan akşam 19.00’a kadar çocukların doya doya eğlenip aynı zamanda da yeni deneyimler kazanabilecekleri, güneşin zararlı ışınlarının olduğu saate güvenli bir ortam hazırladık” diye konuştu.

Yaz tatili boyunca Flyinn Beach’e gelen misafirler Çeşme’nin en güzel plajında, Bej restaurant’ta, Tektekçi’de, Wom Karaköy’de veya Y’git’te vakit geçirirken Craft Çocuk Atölyesi’nde çocuklar ritim, twister, masal anlatımı, çizgi film, yoga, drama, akıl oyunları, kukla, el ve yüz boyama, dans, resim, kum oyun terapisi atölyeleri ile çeşitli etkinliklere katılabilecek.

ETKİNLİKLER

4-5 Temmuz Mangala Oyunu araştırmacısı Serdar Asaf Ceyhan ile Mangala Oyunu atölyesi

11-12 Temmuz İstanbul Go Okulu kurucusu Mehmet Emin Barsbey ile Çocuklar için Go atölyesi

18-19 Temmuz Türk Beyin Takımından Pedagog Ebru Gezer’den Zeka oyunları eğitimi

25-26 Temmuz Senarist, yazar Beyza Akyüz’den Şifahen Masallar ve Çizgi film atölyesi

Facebook, twitter, instagram/craftcocuk adreslerinden iletişime geçilebilir.
 

Etiketler: Bu haberi arama motorunda nasıl bulurum
 

Çeşme  Craft Çocuk Atölye

 

 

 

Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker