Oktay Usta Yemek Tarifleri

Ana Sayfa > Yemek Tarifleri > Sebze Yemeği Tarifleri


Tencereye kuzu etini ve biraz sıvıyağı alıp etleri şöyle bir çevirelim. Daha sonra üzerine salçayı ve biraz suyu ilave ederek pişmeye bırakalım.

Malzeme :
  • 400 gr. kuzu eti
  • yarım kg. bamya
  • 1 soğan
  • 1 domates
  • 1 çorba k. domates salçası
  • sıvıyağ
  • tuz, karabiber
Hazırlanışı :

Tencereye kuzu etini ve biraz sıvıyağı alıp etleri şöyle bir çevirelim. Daha sonra üzerine salçayı ve biraz suyu ilave ederek pişmeye bırakalım. Etler pişmeye yakın üzerine bamyasını ilave edelim. En son küp doğranmış domatesleri ve tuzunu ekleyip pişmeye bırakalım.Üzerine limon sıkarak da pişirebilirsiniz.

afiyet olsun
Geri      Ana Sayfa      
Oktay Usta Yemek Tarifleri
Kimseyokmu Dernegi
Geriİleri
#
#
Yorum Ekle
Adınız Soyadınız
 
Email Adresiniz
Yorumunuz

Yorumlar
1
BAMYA SÜPER ÜSTAT ELLERİNE SAĞLIK.SENİN PROGRAMINI İZLEMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUMİNAN RAHATLATAN BİR IŞIĞI VAR YEŞİL ELMANIN AEO.
KÜBRA YEŞİLYURT|22 Haziran 2008 Pazar Saat : 20:30
2
ustam soğanı unuttunuz
fahrettin yüce|30 Haziran 2008 Pazartesi Saat : 22:26
3
ilk defa bamya yapacağım size güveniyorum oktay usta
esra uzun|28 Temmuz 2008 Pazartesi Saat : 20:27
4
ustam ben sarimsaksiz pisen bamya yemem
temel ozdil|10 Ağustos 2009 Pazartesi Saat : 10:41
5
Ben daha yeni evlendim ve yemek konusunda hiç becerim yok.. Daha sabah kalkar kalkmaz akşam ne yemek yapsam die telaş yapıyorum Yemek yaparken korkuyorum Allah'tan güvendiğim tek usta var o da sizsiniz oktay usta.. Allah utandırmasın kimseyi:)
Leyla Özdemir|13 Ağustos 2009 Perşembe Saat : 13:41
6
Arkadaşlar; f6ncelikle hepinize saygı ve selmlaar sunuyorum. Ben Konya dcniversitesi Giyim d6ğretmenliği mezunuyum. Lise mezunu olarak girmiş olduğum KPSS puanında 94 aldım. Ancak arkadaşlar bilmelidirler ki lise ile fcniversite KPSS soruları aynı dfczeyde gelmiyor.Ben evli ve iki e7ocuk annesi bir bayanım e7ok e7alıştım e7abaladım fcniversiteyi bitirmek ie7in ne zor şartlarda okudum.Siz usta f6ğretici arkadaşlarım ben sizlerin hakları verilmesin demiyorum ancak bizi almayıp fcniversite mezunlarını alırlar ise eğer mahkemeye veririm diyiyorsunuz peki neden okul f6ncesinde e7alışan usta f6ğretici arkadaşlarınız e7ıkarıldı onlar mahkemeye vermediler mi sanıyorsunuz. Mahkemenin kararı f6ğretmen petegojik formasyon almayan bu dersi gf6rmemiş kişiler sınıf ae7amaz f6ğretmenlik yapamaz. Sizlerede gf6rev verilsin mesela okul f6ncesinde gf6rev yapan lise mezunlarına yardımcı ablalık verildi size de halk eğitimlerde yardımcı ablalık verilsin. Yanlış anlamayın arkadaşlarım ama sizler tek başına bir sınıfta f6ğretmen olamazsınız ve bu konuda ben kendim bf6lge idare mahkemesine dava ae7tım. Temsilini de okul f6ncesi olarak gf6sterdim. dcniversite mezunu arkadaşlarıma sesleniyorum Başbakanlık gov. tr. adresine girin Halk eğitimlerde bu kadar boş kadro varken neden buralara f6ğretmen alımı yapılmadığını belirtin. Bunu da belirtin Bfcte7e diyiyorlar peki neden her ilde 200 e yakın kurs ae7ılıyor ve onlara 700-800 lira maaş f6deniyor. Her ile 5 tane fcniversite mezunu alınsa bu ae7ık kapanmaz mı diye belirtin ve imeil yağmuruna ve sizlere cevap geliyor. d6ğretmen alımları yapıldıktan sonra tabiki boş kalan kadrolara lise mezunu usta f6ğretici arkadaşlarımız alınacak bu sorun bu şekilde e7f6zfclfcr yoksa ben dava ae7arım ve kazanırım diyemezsiniz e7fcnkfc okul f6ncesinde de aynı sorun vardı fcniversite mezunları dava ae7tı ve kazandılar. saygılar sunarım arkadaşlar fcniversite mezunu arkadaşlarıma da sesleniyorum dfcşfcncelerinizi BİMER' e yazın ve cevabını bekleyin arkadaşlar toplanalım.
AqZHXdzty|17 Ekim 2012 Çarşamba Saat : 03:15
#
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Checker